Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Proc to neslo udelat jinak

25.2.2008 15:49 vložil SantaLuck

S tebou souhlasím úplně. Je tohle postavené úplně na hlavu! Co má dělat človek, který chodí od rána do večera do práce a pak cestou domů potřebuje třeba navštívit např. svojí nemocnou matku, babičku apod? Já bych ty hodiny také úplně přehodnotil. Ono je pěkné parkování od 6.00 - 8.00 hod bez omezení, ale kdy v tuto domu třeba otevírají lékárny? Já si přece nebudu kvůli parkování přeorganizovávat svůj život!!! Takový bordel v tomto státě nepamatuji.
------------------
Teď by mě zajímala věc, jak by řešili strážníci to, že auto zde stát bude a za oknem bude trojúhelník a nápis "porucha". Vždyť se také může za jízdy s vozidlem něco stát - špatně bude ukazovat palivoměr a dojde benzín anebo závada na motoru.... bez milosti by toto vozidlo zcela jistě k jejich spokojenosti odtáhli!!!
Pokud zde zastavím, že budu muset opravdu odběhnout domů, kdo je nemocný anebo se stal nějaký úraz a pustím výstražné blikačky, tak jsem zvědav, jak se pánové z Magistrátu poperou s výkladem "krajní nouze" dle tr. zákona, pokud mi vozidlo v tuto dobu, kdy je parkování omezeno - odtáhnou! Může se také stát, že řidič bude mít akutní střevní potíže a bude si muset opravdu někam odskočit...
-------------------
Tento systém se ještě musí vypilovat ke spokojenosti všem!antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama